ODTRUCIE Z LEKÓW
Dyskretnie – Kompleksowo – Bezpiecznie
Slider

odtrucie LEKOWE warszawa

Odtrucie z leków – świadczenie często zwane detoks polekowy, stosowane jest wówczas, gdy osoba przyjmująca leki nie potrafi ich samodzielnie odstawić. Odtrucie z leku polega na stopniowym zejściu z przyjmowanych przez Pacjenta leków, stąd też proces odtrucia zazwyczaj trwa ok 30 dni i jest uzależniony od stanu zdrowia Pacjenta, jak i rodzaju i ilości oraz czasu przyjmowania leków.

W trakcie odtrucia z leków stan zdrowia Pacjenta jest na bieżąco monitorowany, nie tylko w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych, ale również w zakresie jego stanu psychicznego. Rolą lekarza jest osiągnięcie najbardziej optymalnego procesu leczenia, tak by przyjęty harmonogram leczenia w miarę możliwości, nie odbijał się na samopoczuciu Pacjenta.

Pacjenci najczęściej uzależniają się od leków nasennych, uspokajających i przeciwbólowych takich jak Xanax, Afobam, Nasen, Stilnox, Clonazepam, Lorafen, Relanium, Tramal, Morfina oraz Fentanyl.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi! Oferujemy sprawdzony i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

PORADNIA
LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNY

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oferowany przez ośrodek MEDILIFE oparty jest na pogłębionej psychoanalizie,
czyli docieraniu do sedna oraz przyczyn problemów Pacjenta, a także jego bezwzględną eliminacja.

Proces leczenia uzależnienia z leków każdorazowo rozpoczyna się świadczeń odtrucia organizmu z leków, które przyjmuje Pacjent. Bez oczyszczenia organizmu z leków i ustabilizowaniu stanu zdrowia Pacjenta (psychicznego i fizycznego), nie jest możliwe rozpoczęcie pracy terapeutycznej. Odtrucie lekowe jest jednym z trudniejszych etapów całego procesu leczenia uzależnienia od leków.

Wymaga ciągłego monitorowania stanu zdrowia Pacjenta, zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Ważnym elementem analizy w leczeniu jest ocena samopoczucia Pacjenta. Na skutek stopniowego odstawiania leków, Pacjent może odczuwać dyskomfort, między innymi zmiany nastrojów, co może przełożyć się na jego decyzje dotyczącą kontynuacji leczenia.

Dlatego też mając świadomość, jak dużo wyrzeczeń kosztuje Pacjenta zmiana przyzwyczajeń i odstawienia leków, każdorazowo zapewniamy Pacjentowi pełną, wymaganą jego stanem zdrowia opiekę lekarza psychiatry, zespołu medycznego oraz wsparcie terapeutyczne.

W naszym Ośrodku Detoksykacji udzielamy bezpiecznego, skutecznego i bezbolesnego odtrucia organizmu z leków, jak również innych niebezpiecznych dla organizmu człowieka środkach psychoaktywnych.

Wszystkie zabiegi detoksykacji organizmu zatrutego lekami – przeprowadzamy wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarzy psychiatrów.

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

Dlaczego tak ważne jest by lekarz nadzorował proces odtrucia z alkoholu? Ponieważ zabieg odtrucia, w szczególności u osób uzależnionych wymaga stałej oceny stanu zdrowia Pacjenta. Wynik analizy stanu zdrowia przekłada się na rodzaj podawanych leków, czas podania oraz dawkę.

W ramach oferty realizowanych przez nas świadczeń zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół medyczny składający się z pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Każdorazowo nad całym procesem leczenia czuwa lekarz psychiatra. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych.

Jak przygotować się do odtrucia?

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446