ODTRUCIE Z NARKOTYKÓW
Dyskretnie – Kompleksowo – Bezpiecznie
Slider

odtrucie NARKOTYKOWE warszawa

Odtrucie z narkotyków, często zwane detoks ponarkotykowy, stosowane jest u osób, które źle się czują po incydentalnym zażyciu / krótkotrwałym przyjmowaniu substancji psychoaktywnej (zwykle wystarcza 1-3 dniowe leczenie) oraz u osób uzależnionych od narkotyków, które zdecydowały się je odstawić, a nie potrafią tego zrobić samodzielnie ze względu na nieprzyjemne / niebezpieczne objawy abstynencyjne (okres detoksykacji wynosi zwykle od 7-14 dni w zależności od rodzaju narkotyku oraz stopnia uzależnienia fizycznego).

Nasi Pacjenci najczęściej zwracają si e do nas o pomoc w związku z zatruciem / uzależnieniem od marihuany, kokainy, amfetaminy, LSD, ecstazy, mefedronu oraz heroiny.

KROPLÓWKA
NA KACA

W naszym Ośrodku MEDILIFE Centrum Rozwoju szybko staniesz na nogi! Oferujemy sprawdzony i bezpieczny Pakiet Kroplówka na Kaca przygotowany przez lekarzy. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom już w ciągu 2-4 godzin poczujesz się w pełni sił.

PORADNIA
LECZENIA UZALEŻNIEŃ

Zapewniamy opiekę uwzględniającą wszystkie etapy leczenia uzależnienia. Posiadamy gabinety, organizujemy spotkania oraz warsztaty. Realizowany program zapewnia naszym Pacjentom dostęp do wszelkich wymaganych chorobą świadczeń.

PRYWATNY OŚRODEK TERAPEUTYCZNY

Nowoczesny program leczenia i terapii uzależnień oferowany przez ośrodek MEDILIFE oparty jest na pogłębionej psychoanalizie,
czyli docieraniu do sedna oraz przyczyn problemów Pacjenta, a także jego bezwzględną eliminacja.

Odtrucie organizmu jest pierwszym elementem procesu leczenia uzależnienia od narkotyków. W MEDILIFE wzbogacamy go każdorazowo o elementy terapii. Zapewniając wsparcie nie tylko Pacjentowi, ale i jego rodzinie, umożliwiając obu stronom świadome, a co za tym idzie skuteczne podjęcie problemu, jaki jest uzależnienie.

Do najczęstszych dolegliwości należą: osłabienie, niepokój, lęk, rozdrażnienie, wahania nastroju, wzmożona senność / bezsenność, pobudzenie, uczucie kołatania serca, skoki ciśnienia, bóle głowy, bóle mięśni, zwiększone pocenie, zaburzenia koncentracji i uwagi, rzadziej- utrata poczucia bezpieczeństwa, wrażenie bycia obserwowanym, śledzonym, omamy wzrokowe, poczucie odrealnienia.

Leczenie polega na stopniowym oczyszczeniu organizmu z przyjętych toksyn oraz zniwelowaniu doświadczanych przez pacjenta przykrych objawów i dolegliwości. W leczeniu stosuje się m.in. kroplówki, leki uspokajające, nasenne, przeciwbólowe, leki hipotensyjne, leki stabilizujące rytm serca, witaminy, i in.

Należy pamiętać, iż u podłoża używania narkotyków często leżą inne przyczyny, tj. przewlekły stres, depresja, lęki, nieśmiałość, trudności w adaptacji, traumatyczne przeżycia, bezsenność i inne zaburzenia psychiczne.

Proces detoksykacji ma za zadanie „oczyścić ciało”, ale jeśli celem ma być „przestanie brania”, to jak najszybciej po detoksykacji powinno się podjąć terapię i jeśli to możliwe, wdrożyć leczenie przyczynowe od okiem lekarza psychiatry.

Badanie przez lekarza psychiatrę jest wskazane u każdej osoby, która z jakiegoś powodu przyjmuje narkotyki- ma ono na celu m.in. ustalenie przyczyn przyjmowania narkotyków, wykluczenie obecności chorób psychicznych oraz chorób somatycznych, zdiagnozowaniu powikłań po przyjmowaniu narkotyków, zaplanowaniu procesu leczenia i terapii. (L-4).

W naszym Ośrodku Detoksykacji udzielamy bezpiecznego, skutecznego i bezbolesnego odtrucia organizmu z narkotyków, jak również innych niebezpiecznych dla organizmu człowieka środkach psychoaktywnych.

Wszystkie zabiegi detoksykacji organizmu zatrutego narkotykami – przeprowadzamy wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarzy psychiatrów.
0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

Dlaczego tak ważnym jest, by to waśnie lekarz psychiatra odpowiadał za leczenie? Proces odtrucia organizmu z narkotyków wymaga od zespołu stałego monitorowania stanu zdrowia Pacjenta. Wynik analizy stanu zdrowia przekłada się na rodzaj podawanych leków, czas podania oraz dawkę. Realizując plan leczenia – odtrucia organizmu z narkotyków, brane jest pod uwagę kilka czynników, w tym samopoczucie Pacjenta, gdyż bez jego zaangażowania nie jest możliwe osiągnięcie sukcesu terapeutycznego, a proces odtrucia może za jego decyzją zakończyć się przed czasem, zamykając tym samym możliwość kontynuacji podjętej próby leczenia uzależnienia. W ramach oferty realizowanych przez nas świadczeń zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół medyczny składający się z pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Każdorazowo nad całym procesem leczenia czuwa lekarz psychiatra. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych.

Jak przygotować się do odtrucia?

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446