KROPLÓWKA WITAMINOWA
DETOKS OGANIZMU

KROPLÓWKA WITAMINOWA
DETOKS ORGANIZMU

Z MYŚLĄ O KIM BYŁA TWORZONA?

OCZYSZCZENIE

WZMOCNIENIE

ODPORNOŚĆ

ZDROWIE

JAKI JEST SKŁAD KROPLÓWKI DETOKS ORGANIZMU?

OPINIA LEKARZA O KROPLÓWCE DETOKS ORGANIZMU?

JAKA JEST CENA KROPLÓWKI WITAMINOWEJ DETOKS ORGANIZMU?

Cena jednego zabiegu - jedna kroplówka: 350 złotych

Cena Pakietu 4 zabiegów* - jedna kroplówka: 1200 złotych

* Okres między zabiegami powinien wynikajć z oceny stanu zdrowia Pacjenta przez lekarza prowadzącego, gdzie ocena ta powinna opierać się na badaniach laboratoryjnych

KONSULTACJE

Podczas rozmowy z nami dowiesz się wszystkiego o naszych Kroplówkach Witaminowych.

UMÓWIENIE WIZYTY

Wybierz wygodny dla Ciebie termin zabiegu wskazując przy tym interesujący Cię Pakiet Kroplówki Witaminowej

DIAGNOSTYKA

Przed każdym zabiegiem podejmiemy się oceny Twojego stanu zdrowia, aby zmaksymalizować efekty.

ZABIEG

Formalności już za nami. Teraz usiąść, odpręż się i przygotuj na potężną dawkę Zdrowia. To jest czas tyko dla CIEBIE!

0 %
ZDROWIA
0 %
MOCY
0 %
PIĘKNA
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

ZATROSZCZ SIĘ O BLISKICH

W ramach Vouchera Witaminowego możesz wybrać dla swoich bliskich wybraną przez Ciebie Kroplówkę Witaminową bądź Pakiet Kroplówek. Najczęściej wybierana jest Kroplówka Bomba Witaminowa oraz Kroplówka dla Sportowców. Ostatnio hitem jest też Kroplówka na Kaca, którą uczestnicy wieczoru kawalerskiego / panieńskiego dają w prezencie przyszłym małżonkom. Każdy Voucher zapakowany w ozdobną kopertę. Nie przejmuj się tym, że Twój prezent może zostać niewykorzystany. Każdy obdarowany może w ramach wybranego Pakietu dokonać wyboru innej interesującej go Kroplówki.

SKŁAD SPECJALNIE DLA CIEBIE

To Terapia Witaminowa, na którą składa się kompozycja Pakiet Kroplówek zawierający w swym składzie substancje, witaminy, minerały i leki dedykowane Twoim i Twojego organizmu potrzebom. Terapia Witaminowa najczęściej stosowana jest u osób żyjących aktywnie, w tym sportowców oraz osób dla których terapia witaminowa ma za zadanie wspomóc trwający proces leczenia. Terapia Witaminowa tworzona jest w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych i konsultację lekarską, a formuła poszczególnych kroplówek oraz dawkowanie jest ściśle związane z ustalonym planem terapi.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446