KROPLÓWKA WITAMINOWA
DLA MĘŻCZYZN

KROPLÓWKA WITAMINOWA dla MĘŻCZYZN

Z MYŚLĄ O KIM BYŁA TWORZONA?

Kroplówka Witaminowa dla Sportowców, potocznie też zwana Wlewem Witaminowym została przygotowana z myślą o osobach prowadzących bardzo aktywnych tryb życia. Najczęściej sięgają po nią osoby trenujące kilka razy w tygodniu. Niezależnie, czy jest to CrossFit, Sporty Walk, czy Bieganie, jeśli podczas treningu dajesz z siebie wszystko, ta Kroplówka Witaminowa jest właśnie dla Ciebie.

Najczęściej z Paketu Kroplówka Witaminowa dla Sportowców korzystają osoby uprawiające: CrossFit, Sporty Walk (KARATE, JUDO, MMA), Sporty Zespołowe (Piłka Nożna, Siatkówka, Koszykówka), Tenis, Bieganie.

JAKICH EFEKTÓW SIĘ SPODZIEWAĆ?

Każdy kto uprawia sport wie, jak ważna jest panowanie nad swoim ciałem i umysłem. Jeden błąd i może dojść do niepotrzebnej kontuzji. Kompozycja składu naszego Wielu Witaminowego dla Sportowców ma za zadanie nie tylko maksymalnie wykorzystać Twoje atuty fizyczne, ale również poprawić koncentracje. Regularne stosowanie Terapii Witaminowej skraca czas regeneracji Twojego organizmu.

Stosując Kroplówk Witaminową dla Sportowców oczekuj zwiększenia siły, szybkość, motoryki, oraz precyzyjnego odczytywania reakcji Twojego ciała. Poprawi się też Twoja odporność na stres.

Wytrzymałość

Refleks

Szybkość

Motoryka

JAKI JEST SKŁAD KROPLÓWKI DLA MĘŻCZYZN?

Przedstawiony skład Wlewu Witaminowego dla Sportowców jest standardową formułą, który w zależności od wyników badań, a tym samym od potrzeb organizmu Pacjenta jest zmieniana zarówno w składzie, jak i stężeniu poszczególnych komponentów.

Najczęściej skład Wlewu Witaminowego dla Sportowców budujemy w oparciu o: L-Arginina, L-Cytrulina, L-Ornityna, Solcoseryl, Fenyloalanina, Metionina, Glutaminian, Seryna, Walina.

OPINIA LEKARZA O KROPLÓWCE DLA MĘŻCZYZN?

Każda osoba, w zalezności od wieku, powinna wykonawać w określonych okresach czasowych kompleksowe badania. W szczególności tyczy się to osób poddających swój organizm częstemu wysiłkowi, zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu. Zalecana jest więc, by przed rozpoczęciem kuracji z zastosowaniem Wlewu Witaminowego wzbogaconego również minerałami, poddać się badaniu laboratoryjnemu oraz skonsultować wyniki badania z lekarzem prowadzącym bądź lekarzem odpowiedzialnym za Terapię Witaminową..

JAKA JEST CENA ZABIEGU?

Cena jednego zabiegu - jedna kroplówka: 250 złotych

* Okres między zabiegami powinien wynikajć z oceny stanu zdrowia Pacjenta przez lekarza prowadzącego, gdzie ocena ta powinna opierać się na badaniach laboratoryjnych

KONSULTACJE

Podczas rozmowy z nami dowiesz się wszystkiego o naszych Kroplówkach Witaminowych.

UMÓWIENIE WIZYTY

Wybierz wygodny dla Ciebie termin zabiegu wskazując przy tym interesujący Cię Pakiet Kroplówki Witaminowej

DIAGNOSTYKA

Przed każdym zabiegiem podejmiemy się oceny Twojego stanu zdrowia, aby zmaksymalizować efekty.

ZABIEG

Formalności już za nami. Teraz usiąść, odpręż się i przygotuj na potężną dawkę Zdrowia. To jest czas tyko dla CIEBIE!

0 %
ZDROWIA
0 %
MOCY
0 %
PIĘKNA
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446