KROPLÓWKA WITAMINOWA
NA KACA

KROPLÓWKA WITAMINOWA NA KACA

Z MYŚLĄ O KIM BYŁA TWORZONA?

Kroplówka na Kaca tworzona była z myślą o osobach, które odczuwają negatywne skutki spożycia alkoholu. O skorzystaniu z Pakietu "Kroplówka na Kaca" powinno się pomyśleć, jeśli po spożyciu wyrobów alkoholowych (tym samym zatruciu alkoholem etylowym) odczuwa się: ból i zawroty głowy, nudności - wymioty, obniżony nastrój i apatia, drżenie mięśni, kołatanie serca, odczuwalna arytmia serca, bezsenność, wzmożona potliwość, stany lękowe.

Najczęściej z tej formy pomocy korzystają osoby, które okazjonalnie spożyły zbyt dużą dawkę alkoholu, jak na możliwości swojego organizmu i aktualny stan zdrowia. W przypadku osób uzależnionych od alkoholu stosuje się inne procedury detoksykacji organizmu, o których możesz przeczytać w tym artykule -> więcej.

JAKICH EFEKTÓW SIĘ SPODZIEWAĆ?

Podstawowym założeniem zastosowania Kroplówki na Kaca jest oczyszczenie organizmu z alkoholu. Jednakże przyjęta przez nas formuła leczenia tzw. Kaca zapewnia Pacjentowi eliminacje wszelkich objawów nadużycia produktów alkoholowych w tym: ból i zawroty głowy, nudności - wymioty, obniżony nastrój i apatia, drżenie mięśni, kołatanie serca, odczuwanie arytmi serca, bezsenności, wzmożonej potliwości, stanu lękowych.

Cały zabieg przeprowadzany jest pod kontrolą personelu medycznego w bezpiecznym środowisku naszych Gabinetów MEDILIFE. Zabieg trwa zazwyczaj około 2 godzin. Jeśli zajdzie taka konieczność możliwe będzie zastosowanie w leczeniu dodatkowej farmakologii oraz wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych.

mINERAŁY

Wzmocnienie

WITAMINY

Nawodnienie

JAKI JEST SKŁAD KROPLÓWKI na KACA?

Przedstawiony skład Kroplówki na Kaca jest przykładem możliwych do zastosowania wariacji, gdzie podstawą kompozycji składu i jego stężenia zawsze winny być faktyczne potrzeb organizmu Pacjenta i stan jego zdrowia.

Najczęściej stosuje się: PWE, Glukoza 5%, Milgamma i.m., Ondasentron i.v., Finlepsin 1 tbl p.o.

OPINIA LEKARZA O KROPLÓWCE na KACA?

JAKA JEST CENA KROPLÓWKI na KACA?

Cena jednego zabiegu: 600 złotych

* Okres między zabiegami powinien wynikajć z oceny stanu zdrowia Pacjenta przez lekarza prowadzącego, gdzie ocena ta powinna opierać się na badaniach laboratoryjnych

KONSULTACJE

Podczas rozmowy z nami dowiesz się wszystkiego o naszych Kroplówkach Witaminowych.

UMÓWIENIE WIZYTY

Wybierz wygodny dla Ciebie termin zabiegu wskazując przy tym interesujący Cię Pakiet Kroplówki Witaminowej

DIAGNOSTYKA

Przed każdym zabiegiem podejmiemy się oceny Twojego stanu zdrowia, aby zmaksymalizować efekty.

ZABIEG

Formalności już za nami. Teraz usiąść, odpręż się i przygotuj na potężną dawkę Zdrowia. To jest czas tyko dla CIEBIE!

0 %
ZDROWIA
0 %
MOCY
0 %
PIĘKNA
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

DETOKS z ALKOHOLU WARSZAWA

Proces odtruwania organizmu z alkoholu prowadzimy w naszej Prywatnej Klinice Detoksykacji MEDILIFIE zlokalizowanej w malowniczej części Konstancina. Detoksu organizmu z alkoholu realizowany jest zgodnie z Autorskim Programem dr Anny Marii Figura – lekarza psychiatry, która jest jednym z najlepszych specjalistów w leczeniu zdrowia psychicznego, w tym uzależnień od alkoholu, narkotyków i leków oraz chorób im towarzyszących. Pani dr Anna Maria Figura osobiście nadzoruje proces odtruwania organizmu z alkoholu i leczenia uzależnienia.

DETOKS z LEKÓW WARSZAWA

Proces odtruwania organizmu z leków prowadzimy w naszej Prywatnej Klinice Detoksykacji MEDILIFIE zlokalizowanej w malowniczej części Konstancina. Detoksu organizmu z leków realizowany jest zgodnie z Autorskim Programem dr Anny Marii Figura – lekarza psychiatry, która jest jednym z najlepszych specjalistów w leczeniu zdrowia psychicznego, w tym uzależnień od alkoholu, narkotyków i leków oraz chorób im towarzyszących. Pani dr Anna Maria Figura osobiście nadzoruje proces odtruwania organizmu z leków i leczenia uzależnienia.

DETOKS z NARKOTYKÓW

Proces odtruwania organizmu z narkotyków prowadzimy w naszej Prywatnej Klinice Detoksykacji MEDILIFIE zlokalizowanej w Konstancinie. Detoksu organizmu z narkotyków realizowany jest zgodnie z Autorskim Programem dr Anny Marii Figura – lekarza psychiatry, która jest jednym z najlepszych specjalistów w leczeniu zdrowia psychicznego, i uzależnienia od narkotyków oraz chorób towarzyszących. Pani dr Anna Maria Figura osobiście nadzoruje proces odtruwania organizmu z narkotyków i leczenia uzależnienia.

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X