PRYWATNA KLINIKA DETOKSYKACJI
Oddział Detoksykacji MEDILIFE
Slider

OPIEKA MEDYCZNA 24h

TYLKO U NAS PROCES LECZENIA NADZORUJĄ LEKARZE

DYSKRECJA | BEZPIECZEŃSTWO | KOMFORT

Jesteśmy Prywatną Kliniką Detoksykacji Warszawa wchodzącą w skład Grupy MEDILIFE funkcjonującej zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla jednostek medycznych.

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną realizowaną przez zespół lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz terapeutów i psychologów. Pomagamy nie tylko Pacjentom, ale również najbliższym naszych podopiecznych. (wyjustowane)

ODTRUCIE Z ALKOHOLU

Detoks alkoholowy wykonywany jest w przypadku zatrucia alkoholem. W zależności od stanu zdrowia i stężenia alkoholu we krwi podawana jest Kroplówka na Kaca, a w przypadku osób uzależnionych uruchamiana jest procedura odtrucia organizmu z alkoholu.

ODTRUCIE Z LEKÓW

Detoks lekowy wykonywany jest wówczas, gdy Pacjent nie potrafi samodzielnie odstawić leku bądź leków, które przyjmuje, a od których jest bądź też staje się uzależniony. Odtrucie z leków odbywa się wyłącznie pod opieką lekarza.

ODTRUCIE Z NARKOTYKÓW

Detoks narkotykowy, podobnie jak ma, to miejsce przy innych uzależnieniach, podejmowany jest u osób zatrutych wskazaną grupą substancji psychoaktywnych. Do zatrucia może dojść nawet w przypadku jednorazowego doświadczenia z narkotykiem.

OPIEKA
LEKARSKA

BEZPIECZEŃSTWO MEDYCZNE

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

PEŁNA
DYSKRECJA

Jak przygotować się do odtrucia?

KONSULTACJA TELEFONICZNA

Zadzwoń. Powiedz jak się czujesz, co się z Tobą dzieje. Czy odczuwasz lęk, niepokój, ból ? W oparciu o uzyskane informacje ocenimy Twój stan zdrowia oraz wskażemy najbezpieczniejsze rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.

PROCEDURA
MEDYCZNA

Przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każdorazowo wymagana jest Państwa zgoda na leczenie. Oferujemy 24h pełną opiekę, konsultacje u lekarza psychiatry, badania i wyżywienie. Wystawiamy zwolnienia lekarskie.

PRZEBIEG
LECZENIA

Zakres podejmowanych przez nas świadczeń medycznych polegających na odtruciu z alkoholu, narkotyków oraz leków uzależniony jest od stanu Twojego zdrowia. Podstawą udzielanej przez nas pomocy medycznej jest wynik badań.

CZAS
LECZENIA

Okres odtrucia Twojego organizmu z alkoholu, leków, czy też narkotyków uzależniony jest od Twojego stanu zdrowia, cech fizycznych, intensywności spożywania takich substancji jak alkohol, leki, narkotyki oraz wyniku badania lekarskiego.

PRYWATNA KLINIKA DETOKSYKACJI MEDILIFE

Zapisy i przyjęcia 24h/7

ul.Długa 14, 05-510 Konstancin

0
URATOWANYCH DUSZ
0
PORAD DZIENNIE
0
UŚMIECHÓW
0 %
RADOŚCI Z ŻYCIA

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446