Zapraszamy do współpracy z naszą Grupą Medyczną MEDILIFE

Naszą misją jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych dla Pacjentów indywidualnych oraz firm na rzecz zachowania, przywracania i ratowania zdrowia psychicznego. Podstawą tworzonych Programów jest opieka i leczenie w dedykowanym procesie, każdorazowo przypisanym do zdiagnozowanego problemu.

Jesteśmy zwolennikami nowoczesnego podejścia do leczenia, dlatego też wspieramy każdy pomysł, z jakim przychodzą do nas nasi współpracownicy. Jesteśmy Zespołem nie tylko z nazwy, ale również z kultury organizacyjnej.

W ramach współpracy wspieramy Państwa w rozwoju zakresu świadczeń medycznych, którego się podejmujecie, promujemy go, jak i pomagamy w tworzeniu nowych rozwiązań.
Uwolnij się z ograniczającej Cię obecnie struktury. Wejdź na wyższy poziom pracy z Pacjentem i rozwiniesz skrzydła.

Zapraszamy

Pielęgniarki / Ratownicy Medyczni

Zapraszamy do współpracy w ramach udzielania świadczeń w zakresie iniekcji kroplówek witaminowych w naszych jednostkach stacjonarnych.

Lekarz

Zapraszamy do współpracy lekarzy wszelkich specjalizacji zainteresowanych współpracą z nami przy realizacji oferty kroplówek witaminowych.

Pielęgniarki / Ratownicy Medyczni

Zapraszamy do współpracy w ramach udzielania świadczeń w zakresie iniekcji kroplówek witaminowych w miejscu przebywania Klienta.

NASZE PLACÓWKI

WARSZAWA

KONSTANCIN

PIASECZNO

WROCŁAW

KIELCE

POZNAŃ

GDYNIA

BIURO

Zapewniamy Państwa, że stosujemy zasady bezpieczeństwa wg zaleceń światowej organizacji zdrowia (WHO) aby zabezpieczyć zdrowie naszych pacjentów w związku z epidemią koronawirusa COVID - 19.

Got it!
X

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer22596/public_html/vita-life.com.pl/wp-includes/plugin.php on line 446